Serwis maszyn na miejscu u klienta

Awaria maszyny na placu budowy może przydarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie, może być to spowodowane przykładowo zaniedbaniem, brakiem odpowiedniej kontroli nad maszyną, czy też brakiem regularnych przeglądów.

Oczywiście w czasie prac budowlanych istnieje także niebezpieczeństwo, iż uszkodzimy maszynę o materiały budowlane, o nasze otoczenie czy drzewo, w tym przypadku możemy przykładowo rozerwać przewód hydrauliczny i wówczas nasza maszyna zostanie częściowo unieruchomiona. Dobrym przykładem może być tutaj koparka, kiedy rozerwanie węża spowoduje, że łyżka nie będzie w stanie pracować. W tym wypadku sama maszyna nadal będzie posiadała właściwości jezdne, jednak nie będzie w stanie wykonywać swojej pracy. Wówczas możemy liczyć się z dość długim przestojem, a jeżeli jest to nasza jedyna koparka, wówczas nasze prace mogą zostać zatrzymane całkowicie. Serwis maszyn na miejscu u klienta

Oczywiście będzie się to wiązało z dość dużymi stratami finansowymi, a warto pamiętać, iż każdy dzień przestojowy będzie dla nas dość kosztowny.

Będzie się to wiązało z płatnościami dla pracowników, dodatkowo możemy również otrzymać karę za niedotrzymanie warunków umowy. Dlatego też warto odpowiednio serwisować i wykonywać wszystkie przeglądy naszych maszyn i urządzeń, tak aby działały one w sposób niezawodny, a także nie sprawiały nam żadnych problemów. Oczywiście problemów może być bardzo wiele, często nie spodziewamy się przykładowo pęknięcia uszczelki czy też złączki, jeżeli są to urządzenia specjalistyczne, które wykorzystują do napędu hydraulikę, wówczas możemy mieć problem z naprawą sprzętu na miejscu. Dlatego też będziemy mogli wezwać serwis maszyn budowlanych, który będzie w stanie naprawić nasze urządzenia, maszyny czy też różnego rodzaju pojazdy. Z pewnością naprawa maszyny na miejscu będzie bardzo wygodna, skróci także czas wykonywania napraw. Będzie to z pewnością bardzo dogodne dla naszej firmy. Oczywiście mogą być prowadzone różnego rodzaju naprawy, mogą dotyczyć one hydrauliki siłowej czy też napraw mechanicznych przykładowo silnika, lub też innych związanych przykładowo z zawieszeniem czy wymianą koła.

Artykuł powstał przy współpracy z serwisem hydrauliki siłowej BANAT: https://hydroserwishs.pl