Naszą ofertę kierujemy do prywatnych osób jak i do firm. Działamy na terenie województwa wielkopolskiego, ale jeśli trzeba to przyjedziemy również do innych miejsc. Jeśli klient tego wymaga to zrobimy wszystko żeby był zadowolony. Jesteśmy firmą, która jest w pełni profesjonalna, co oznacza, że jesteśmy przygotowani na wykonanie każdego powierzonego nam zadania. Nie boimy się żadnych zleceń nawet tych, które oznaczają wjazd z koszem bardzo wysoko.

Jeśli chcesz się skutecznie zareklamować to na pewno warto wybrać duży bilbord na budynku. Wiemy, że taki montaż wymaga sprzętu i doświadczenia, ale my mamy jedno i drugie. Jeśli cieknie dach, albo odrywa się blacha to my przyjedziemy i w krótkim czasie zrobimy wszystko żeby klient był jeszcze bardziej zadowolony. Jesteśmy firmą, która bardzo często wzywana jest do przycinania drzew. Dysponujemy podnośnikiem, który dotrze na czubek nawet najwyższych drzew. Zabezpieczamy teren i wykonamy pracę tak szybko jak to tylko jest możliwe. Nasza firma często wzywana jest w okresie zimowym żeby zrzucić śnieg z dachu. Zalegający śnieg i lód to spore zagrożenie, dlatego my się tym zajmujemy. Nasza praca nie jest łatwa, ale wiemy, że jesteśmy bardzo potrzebni i bez nas sobie nie poradzicie.

Nie jesteśmy amatorami, którzy posiadają podnośnik koszowy tylko specjalistami mającymi bardzo dużo różnych pozwoleń i uprawnień. Mamy również ogromne doświadczenie, które przekłada się na jeszcze lepsze wykonanie wszystkich prac. Nasi pracownicy są bardzo sprawni fizyczni, przez co wykonują bardzo dobrze wszystkie zadania. Wszystkie akcje przygotowujemy tak żeby obniżyć jakiekolwiek ryzyko do zera. Nigdy nie ryzykujemy życia i zdrowia swoich pracowników o osób postronnych.
Koszty wykonania zlecenia są zależne od wielu czynników, dlatego zawsze zachęcamy naszych potencjalnych klientów do skontaktowania się z nami. Wtedy porozmawiamy o wszystkim i powiemy jak to wszystko ma wyglądać. Wycena jest oczywiście całkowicie darmowa i polecamy z tej opcji skorzystać.