Nasza firma wychodzi naprzeciw wymaganiom, jakie stawiają nasi klienci, dlatego jesteśmy bezkonkurencyjni. Oferujemy coś, czego inni nie mają. Mamy za to bardzo niskie ceny, które kuszą naszych nowych klientów. Zawsze można negocjować warunki współpracy z nami. Robimy wszystko żeby klient mógł jak najwięcej na tym zyskać.

Nasza oferta na usługi na wysokości jest najkorzystniejsza. Zawsze jedziemy na miejsce wybrane przez klienta żeby zobaczyć jak ma to wszystko wyglądać. Oceniamy wtedy zakres prac oraz potrzebny na wykonanie czas. Wtedy możemy powiedzieć ile dokładnie taka usługami kosztować.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który daje bardzo wiele możliwości do wyboru. Wystarczy się z nami skontaktował, a my powiemy, że wykonanie takiej pracy jest możliwe czy nie. Oferujemy również możliwość wynajęcia zwyżki na określony czas. Możemy polecić naszego operatora, ale nie ma takiej konieczności. Każdy klient sam decyduje, kto ma wykonać prace, ale do obsługi sprzętu potrzebna jest osoba posiadająca odpowiednie uprawnienia. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Nasze usługi obejmują miedzy innymi:
– wynajem podnośników,
– wycinka drzew- przygotowujemy stosowny sprzęt, który ułatwia wykonania bardzo szybko i bardzo bezpiecznie zadania,
– prace na wysokościach w różnych budynkach. Dostosujemy się z ofertą do potrzeb, jakie ma klient. Zawsze znajdziemy takie rozwiązanie, z którego klient będzie zadowolony,
– montaż reklam na budynkach- przyjedziemy i bardzo szybko zamontujemy reklamy o bardzo dużych gabarytach. Gwarantujemy bezpieczeństwo na wysokim poziomie i niskie ceny,
– mycie okien oraz fasad- w bardzo wysokich budynkach oferujemy usługi powalające na poprawienie wyglądu elewacji. Im wyżej tym jest to trudniejsze, dlatego nasza ekipa wszystkim może się zająć.

Nasza oferta jest bardzo elastyczna, co oznacza, że zajmujemy się wszystkim, co związane z pracami na wysokościach. Wystarczy jeden telefon i będziemy mogli uzgadniać szczegóły nasze współpracy. Czekamy na Wasz kontakt już teraz.