Niezawodny miernik lakieru

Urządzenie, dzięki któremu dowiesz się całej historii samochodu i innych pojazdów mechanicznych już w zasięgu Twojej ręki. Przed biznesmenami z branży samochodowej oraz mechanikami i lakiernikami samochodowymi często stają dylematy o tym, jakiemu autu sprawić nowe życie. Opłacalność restaurowania używanych samochodów zależy od wielu czynników. Kilku z nich nie jesteśmy w stanie dowiedzieć się sprawdzając liczniki czy zużycie tapicerki. Nowoczesne metody tuszowania zużycia samochodu sięgają poziomu mistrzowskiego. Istnieją jednak łatwe i specjalistyczne sposoby na wykrycie ukrywanych szkód i zamalowanych zadrapań. Miernik lakieru jest jednym z nich.

Możemy wykorzystywać do tego wprawne oko specjalisty, ale wtedy nie mamy stuprocentowej pewności na wykluczenie pewnego zakresu błędu. Techniki pokrycia samochodów osiągają aktualnie szczyty nowoczesności. Nawet wieloletni, oddany pracownik lakierni samochodowej miałby problem z rozpoznaniem oryginalnego oraz wtórnego pokrycia blach lakierem. Z pomocą przychodzą do nas technologie na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Obecne urządzenia działają z dokładnością do najmniejszej jednostki i nie ma tam miejsca na żaden błąd.

Miernik lakieru – dlaczego warto wybrać?

Miernik grubości lakieru to urządzenie elektroniczne, które nada Twojej pracy nowej, lepszej jakości. Stworzony został na potrzeby profesjonalistów, a także do użytkowania przez amatorów lakiernictwa. Do jego obsługi nie potrzebujesz specjalnych umiejętności. Wszystko jest proste i przejrzyste, podane jak na tacy. Nim zdecydujesz się na zakup używanego samochodu, sprawdź dokładnie stan wszystkich części blaszanych pokrytych lakierem za pomocą naszego miernika. Miernik lakieru o którym mowa w tym tekście to urządzenie najwyższej klasy wykrywające każdą, najbardziej cienką warstwę lakieru, niewidoczną dla ludzkiego oka, ani dla mierników konkurencyjnych marek. W naszej ofercie znajdziesz kilka opcji standardowych oraz o poszerzonym zakresie działań. Wybierz już teraz odpowiednią opcję dla siebie lub swojego warsztatu.

Praca z klientami nie jest łatwa, w szczególności, gdy w grę wchodzi ich ukochane auto. Polacy często na wymarzony samochód odkładają pieniądze latami albo dostają swoje auto od bliskich osób. Za tymi maszynami kryje się zatem wartość sentymentalna, dlatego przy warsztatowaniu pojazdu najczęściej wchodzą w grę nieskrywane emocje. Zadaniem dobrego mechanika i lakiernika jest uspokojenie klienta, że jego samochód znajduje się w profesjonalnych rękach. Mocą uwiarygodnienia specjalisty są narzędzia którymi się posługuje w pracy, przy każdej wykonywanej czynności. Dobry sprzęt obroni się sam swoim działaniem, nieważne w jakich rękach będzie się znajdować. Czujnik grubości lakieru jest jednym z narzędzi, które służą udowodnieniu klientowi wykonania zadania z idealną dokładnością. Jeśli kierowca garażowania samochodu nie wierzy specjaliście na słowo, to z całą pewnością musi dać wiarę profesjonalnemu urządzeniu, które mierzy grubość lakieru.

Miernik lakieru

Mierniki grubości lakieru – jakie wybrać?

Kolejnym miejscem, w którym niezbędne są czujniki grubości lakieru na autach oraz innych pojazdach to wszelkiego rodzaju skup i komisy samochodowe. Jeśli jesteś prezesem podobnego miejsca, urządzenie mierzące warstwy lakieru samochodowego wręcz musi być w Twoim posiadaniu. Nie tylko wtedy, kiedy Ty kupujesz samochód powypadkowy lub z niepewnego źródła. Ta sama sytuacja z całą pewnością dotyczy chwili, kiedy Ty sprzedajesz pojazd i udowadniasz kupującemu wszystkie parametry. Dzisiejsi kupujący poprzez dostęp do internetu, forów i kanałów z filmami są dobrze obeznani z każdym tematem. Nie tak łatwo namówić ich na zakup. Koniecznością jest wskazanie dowodów na każdy przedstawiony w teorii fakt dotyczący samochodu lub innego pojazdu.

W sytuacji kupowania pojazdu mechanicznego, którego pokrycie stanowi lakier sytuacja jest analogiczna. Należy sprawdzić ilość warstw lakieru i jego grubość, aby nie przeżyć przykrego rozczarowaniu po dokonaniu zakupu. Nie kupuje się przecież kota w worku, prawda? Jeśli sprzedający nie udowodni Ci, że w praktyka dorównuje parametrom przedstawionym w teorii koniecznie sprawdź stan lakieru za pomocą naszego miernika.