CZY PROMIENNIKI CIEPŁA MOGĄ BYĆ PRZYDATNE PODCZAS MASAŻU? SPRAWDZAMY!

Promienniki elektryczne kojarzą się głównie z technologią i przemysłem.

Tymczasem, powstały urządzenia, które szeroko wykorzystywane są przez osoby prywatne, kawiarnie, hotele, restauracje, a nawet przez branżę beauty oraz fitness! Czy elektryczny promiennik może sprawdzić się w salonie masażu?

ELEKTRYCZNY PROMIENNIK – DZIAŁANIE

Promienniki ciepła to urządzenia, które emitują promieniowanie porównywalne z promieniowaniem słonecznym (nie emitują szkodliwych promieni UV). Oznacza to, że jest ono niewidoczne gołym okiem, ale odczuwalne. Co ciekawe, to bardzo przyjemne uczucie, które przedostaje się do warstwy podskórnej, dając poczucie komfortu. Urządzenia te nie ogrzewają więc powietrza, dzięki czemu jego wilgotność łatwo jest utrzymać na odpowiednim poziomie. Ciepło, docierając do skóry pomaga pacjentowi odprężyć się, delikatnie pieszcząc jego ciało. Poza tym, w pomieszczeniu, w którym wykonywany jest masaż temperatura odczuwalna powinna być dość wysoka. Dzięki temu, pacjent przygotowując się do masażu po prostu nie zmarznie.

PROMIENNIKI ELEKTRYCZNE WZMACNIAJĄ EFEKTY MASAŻU

Okazuje się, że elektryczny promiennik zamontowany w pomieszczeniu może wzmocnić efekt masażu. Jak wspomnieliśmy, pomaga pacjentowi się rozluźnić, dzięki czemu masażysta lepiej poradzi sobie z rozmasowaniem spiętych mięśni. Co więcej, promienniki ciepła mogą zostać zamontowane w specjalnych rollerach, które często wykorzystywane są po treningach lub w walce z uporczywym cellulitem. Reflektor ciepła ukryty w takim urządzeniu wytwarza promieniowanie, które rozgrzewając ludzkie tkanki nie tylko pomagają w rozbiciu przemęczonych mięśni, ale i w uzyskaniu oraz zachowaniu gładkiej skóry na dłużej. Ciepło przyspiesza proces regeneracji. W związku z tym pacjent szybciej wraca do zdrowia lub dobrej kondycji.

Jeśli poszukujesz promienników elektrycznych, które przeznaczone są do wykorzystania w branży beauty, koniecznie zajrzyj na stronę irsystem.pl. To firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje specjalne modele lamp. To TERM2000 VELVET, IRSPA oraz VITAE.

Previous article

Ceny nieruchomości w Poznaniu