Czy masaż endermologiczny zmniejsza cellulit i obwód talii?

Masaż endermologiczny to relaksujący zabieg wykonywany przez wyszkolonych terapeutów, z ręczną, masującą głowicą, która okresowo przewraca się i delikatnie ugniata i zasysa dotknięty cellulitem obszar i leżącą pod nim tkankę miękką.

Ta unikalna kombinacja delikatnego zasysania i głębokiego masażu limfatycznego stosuje się na dotknięte obszary w sposób, którego nie można porównać z żadnymi innymi zabiegami. Endermologia delikatnie wyciąga fałd skórny i roluje go, wygodnie manipulując leżącymi poniżej tkankami, aby rozbić kieszenie cellulitu i stymulować krążenie przez wszystkie warstwy skóry. Zwiększony przepływ krwi i limfy dostarcza świeżego tlenu i składników odżywczych do wszystkich warstw skóry, a nawet do tkanek pod skórą. To poprawione krążenie usuwa nadmiar wody, tłuszczów i odpadów komórkowych uwolnionych podczas masażu. Pozwala to komórkom tłuszczowym oderwać się od ich aktualnej pozycji, pozostawiając miejsce na gładką, odmłodzoną i widocznie czystszą oraz równą skórę. Jest to sprawdzone rozwiązanie w walce z cellulitem, wiotką skórą i modelowaniem sylwetki. Pacjenci opisują to doświadczenie jako bardzo relaksujące, podobnie jak głęboki masaż ciała. Dzięki tej wszechstronnej maszynie Icoone technik może zastosować ponad 30 różnych korzystnych procedur, w tym wiele medycznych.

Rezultatem jest gładka, promienna i jędrna skóra, zmniejszony obwód ud, bioder i talii, a także drastycznie zredukowany cellulit. Endermologia jest relaksującym, niechirurgicznym zabiegiem na całe ciało stosowanym jako terapia zmniejszająca cellulit i ujędrniająca skórę po liposukcji. Do tej pory nie znaleziono żadnej innej metody, która niezawodnie i konsekwentnie redukowałaby cellulit i ujędrniała skórę tak skutecznie, jak zabieg icoone warszawa. Ta metoda ma charakter terapeutyczny. Jest idealna dla osób z problemami z zatrzymywaniem wody lub nieprawidłowym przepływem krwi. Zamiast potencjalnie wyrządzić szkodę, podobnie jak inne zabiegi, endermologia aktywuje prawidłowy przepływ krwi.