Do czego potrzebny nam doradca finansowy?

Jeśli szukamy mieszkania albo domu i nie stać nas na jego zakup za gotówkę to, co robimy? Trzeba będzie zastanowić się nad kredytem, ale jakim? Wiemy, że ma to być kredyt hipoteczny, ale czy wiemy coś więcej?

Opieramy się na reklamach i tym, co powiedzą nam znajomi, ale to niekoniecznie musi być dla nas coś korzystnego. W takiej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak zgłosić się do doradcy finansowego, a on wtedy razem z nami przejrzy te wszystkie oferty z kredytami hipotecznymi i będzie można uzyskać najlepsze warunki. Dokładnie w ten sam sposób doradca finansowy nam pomoże w kredytach gotówkowych.

Oferta banków jest bardzo duża i nie zawsze wiemy, co jest teraz opłacalne, a co nie. Reklama w telewizji często nie mówi nam prawdy, dlatego jeśli zgłosimy się do doradcy finansowego to wszystkiego się dowiemy. To osoba obeznana w kredytach i mająca w swojej ofercie trzydzieści różnych ofert ze wszystkich banków, jakie znamy i o jakich nie słyszeliśmy, ale są obecne na polskim rynku.

Wizyta u naszego doradcy finansowego

Do wizyty warto się przygotować, czyli trzeba będzie najpierw zadzwonić i dowiedzieć się, kiedy można konkretnie przyjść i wtedy będziemy lepiej przygotowań. Przy okazji można dowiedzieć się, jakie należy przynieść ze sobą dokumenty. Inaczej to wygląda w przypadku kredytu hipotecznego, a inaczej w przypadku kredytu gotówkowego. Jeśli chodzi o kredyt hipoteczny to trzeba będzie pozałatwiać sporo formalności, dlatego tych dokumentów, które są nam potrzebne trzeba znacznie więcej. W przypadku kredytów gotówkowych często nie trzeba praktycznie żadnych dokumentów przynosić poza dowodem osobistym. Doradca finansowy będzie nam wszystko bardzo dokładnie tłumaczył, dlatego trzeba się do niego zgłosić.

Znajdziemy go na http://www.strzylak.pl i ta osoba na pewno ma dla nas czas i ma na tyle wiedzy żeby pomagać nam w każdym przypadku. Jedna wizyta rozjaśni mam bardzo dużo, dlatego warto jak najszybciej umawiać się na spotkanie i przyjść na nie dobrze przygotowanym.

Previous article

Jak nie wpaść w zadłużenie?