Wesela i imprezy firmowe w górach

Firmy, które chcą zorganizować konferencję, różnego rodzaju spotkania z klientami, mogą wybrać obecnie ośrodki znajdujące się w górach, z pewnością jest to dobry pomysł, aby przedstawić naszą ofertę, zorganizować spotkanie firmowe.

Bardzo ciekawym miejscem są Beskidy, które często są niedoceniane pod względem turystycznym. Z pewnością zaletą Beskidów jest możliwość znalezienia ciszy, spokoju, Beskidy nie są tak oblegane turystycznie jak przykładowo Tatry. Dlatego też łatwo możemy znaleźć tu ośrodki do wynajęcia, zorganizować także wesele czy też imprezę okolicznościową.

Wesela i imprezy firmowe w górach

Imprezy okolicznościowe w Beskidzie Wyspowym

Z pewnością Beskidy do miejsce, gdzie możemy uprawiać sporty zarówno latem, jak i zimą. W okresie letnim popularne są wycieczki rowerowe, warto pamiętać, iż Beskidy do góry niższe, dlatego możemy znaleźć tu wiele tras mało wymagających, na które może udać się cała rodzina na wycieczkę rowerową. W zimie natomiast jest to idealne miejsce, aby uprawiać biegi narciarskie, wiele tras jest odśnieżanych, przygotowywanych na okres zimowy dla turystów. Dlatego organizacja imprezy okolicznościowej czy też spotkania biznesowego w Beskidach jest bardzo dobrym pomysłem, ponieważ przy okazji możemy udać się także na wycieczkę, skorzystać z wielu okolicznych atrakcji.

Jednym z ośrodków, gdzie możemy przygotować spotkanie, jest Serce Beskidu, jest to ośrodek położony w Beskidzie Wyspowym, u podnóży góry Mogielica. Lokal dysponuje salą mieszczącą 120 osób, jest to sala klimatyzowana, można zorganizować tu wesele, imprezę okolicznościową spotkanie biznesowe czy też konferencję. Do dyspozycji są także pokoje, dodatkowo znajduje się tu także kort tenisowy. Zatem co roku chętnie korzysta z ośrodka wiele firm, które chcą zaprosić swoich klientów, zaprezentować nowe towary czy też usługi. Z pewnością popularne są także szkolenia, z pewnością górskie powietrze jest dobrym pomysłem, jeżeli chcemy odpocząć, zrelaksować się od codziennej pracy.

Ośrodkach w Beskidach możemy zorganizować wesela, imprezy okolicznościowe, konferencje firmowe, dostępne są tutaj wszystkie potrzebne narzędzia, zestawy audio wizualne. W przypadku organizacji wesela dostępny jest duży parkiet, miejsce dla zespołu muzycznego, także taras na dachu. Zatem ośrodek oferuje wiele wygód, dzięki czemu z pewnością będziemy mogli zorganizować udane wesele czy też spotkanie firmowe.