Podłoga w nowoczesnym stylu

W dzisiejszych czasach produkty oferowane do sprzedaży znajdują się na najwyższym poziomie estetycznym. Ich produkcja to droga aż od najlepszej technologii maszyn i ich doświadczonych projektantów, profesjonalistów. Panele podłogowe to nic innego, jak produkt o szerokim przeznaczeniu. Jak również modele paneli oraz forma ich zakładania dopracowana w każdym szczególe. Każdy panel to idealnie wycięta listwa, która posiada dodatkowy za-trzask. Ta podłoga w jodełkę bez klejenia to nowoczesna forma montażu paneli. Daje ona inne możliwości niż tradycyjny montaż ich. Tu oferta paneli z drewna takiego, jak dąb, jednak producent zaskakuje kolorami. Panele w kolorze dębu jasnego, ciemnego wręcz specyficznego.

Odróżniające się na rynku pod względem wyglądu estetycznego. Mocny akcent produktu dający niesamowity efekt końcowy. Dodatkowo warto tu podkreślić, że kuszące panele są obecnie w cenie promocyjnej. Ich kształt to duże listwy z ciemniejszymi i jaśniejszymi odcieniami, na każdej listwie z osobna. Składane są one w jodełkę, czyli kładzione na przemiennie, zbliżają się do zaplecionego warkocza, ale nie do końca tak jest. Interesujący układ listwy, oryginalny, odbiegający od tradycyjnej formy układania paneli.
Ceny i łatwość w założeniu.

Panele podłogowe w oryginalnym, specyficzny stylu wyróżniające się wyglądem. Zaprojektowane wraz z zatrzaskiem, co nie wymaga już klejenia ich. Zatrzask umożliwia położenie podłogi w każdym pomieszczeniu bez żadnych problemów. Nie występują tu elementy błędne, które wymagają zakupu dodatkowych materiałów do założenia podłogi. Dlatego można to określić formą – podłoga w jodełkę bez klejenia. Gdyż nie wymaga ona zakupu kleju, nie ma tu sklejania lub rozmontowania paneli. Podłoga z paneli o tradycyjnym wyglądzie, może ulec zdeformowaniu, podejściu wodą. Poprzez to panele bez klejenia złożone w jodełkę w łatwy sposób założymy i również ściągniemy.

Cena przystępna, przekracza kilkadziesiąt złotych za metr kwadratowy. Cena oferowana na wyższym poziomie, choć rynek bacznie jest wspierany różnymi półkami cenowymi.

Panele te można założyć w każdym pomieszczeniu poczynając od kuchni, a kończąc na łazience. Położone w jednym kolorze, na każdym metrze mieszkania dadzą efekt optyczny, świetnie będą się prezentować z wnętrzem pomieszczenia. Podkreślą nowoczesne elementy dekoracyjne pomieszczenia, nowoczesne firany, zasłony oraz barwy ciepłe nałożone na ścianach i suficie. Super efekt końcowy, wygoda i komfort.