Domek z bali VIP

Oferta noclegowa Zakopanego jest bez wątpienia bardzo bogata. Jest jednak odpowiedzią na bardzo duże zainteresowanie tym miejscem, tym regionem naszego kraju. Oferta jest oczywiście mocno zróżnicowana zarówno pod względem cenowym jak i pod względem standardu i jakości.

Skoro jednak przybywamy do tego urokliwego miejsca, to warto zadbać o taką jakość noclegu, która będzie odzwierciedlała charakter owego regionu. Doskonale w tę koncepcję mogą wpisywać się drewniane, góralskie domki. Wśród nich warto jest zwrócić uwagę na propozycję domków z Bali. Jest to propozycja pięciu różnych domków wykonanych z drewnianych bali i usytuowanych w różnych częściach Zakopanego, aczkolwiek nie w ścisłym jego centrum. Jednym z tych domków jest obiekt nazywający się Domkiem z bali VIP. Sama nazwa wskazuje na jego ekskluzywność, aczkolwiek nie oznacza to wcale, że ów obiekt przeznaczony jest tylko dla krezusów. W tym domku może jednocześnie przebywać osiem osób. Składa się on aż z trzech odrębnych sypialni, a w każdej z nich mamy do dyspozycji przestronną łazienkę. Poza tym oczywiście nie mogło tu zabraknąć salonu z dostępem do internetu oraz telewizji.

W domku tym mamy do dyspozycji gości w pełni wyposażony aneks kuchenny. Tym samym domek jest wyposażony w to wszystko, co jest konieczne, aby spędzić udany urlop. To jednakże nie wszystko, na co należy zwrócić uwagę. W ogrodzie mamy specjalne miejsce do rozpalenia grilla oraz dwa miejsca parkingowe. Dodatkowa atrakcja podkreślająca wyjątkowy charakter owego domku to sauna fińska, z której goście mogą korzystać do woli.

To wszystko oraz znacznie więcej informacji i fotografii tego domku można zobaczyć na stronie internetowej znajdującej się pod adresem wynajmij domek Zakopane. Warto tam zajrzeć, a nadto również warto jest skorzystać z szerokiej oferty domków z bali, dzięki którym pobyt w Zakopanem nabiera zupełnie innego wymiaru. Dodajmy także, że z tych domków mamy bardzo blisko do górskich szlaków, do wyciągów narciarskich jak i do innych obiektów zapewniających różne atrakcje turystyczne.