Safari nurkowe w Egipcie

Egipt to miejsce, do którego zjeżdżają miłośnicy nurkowania z całego świata. Mają wtedy gwarancje niezapomnianych wrażeń, dlatego jeśli i my się do takich osób zaliczamy to nie pozostaje nam nic innego jak szybko się tam udać.

Można nurkować z delinami oraz rekinami, a to będzie niezapomniana przygoda, o której będziemy opowiadać jeszcze długie lata. Warto przeżyć w swoim życiu jakąś przygodę i na pewno Egipt nam do zagwarantuje.

Safari nurkowe

Rafy Deadalus oraz wyspy Brothers Islands to właśnie miejsce, które na nas czeka. Jeśli ktoś zastanawia się gdzie można znaleźć najbardziej wyjątkowe miejsca do nurkowania to właśnie tutaj. Nie w żadnej Tajlandii czy Australii. Egipt to miejsce dla nas tanie i mające do zaoferowania dokładnie to wszystko, czego my szukamy. Inni mogą oglądać tylko nasze filmy i zdjęcia, a my to wszystko przeżyjemy na żywo. To, dlatego warto się tam wybrać, warto spędzić miło czas i nurkować tak często jak to tylko jest możliwe.

Zorganizowana wycieczka

W cenie mamy już wliczony przelot z naszego kraju do Egiptu oraz opiekę polskiego instruktora. Możemy wykonać do czterech nurkowań dziennie. Otrzymamy również butlę, balast oraz obsługę. Możemy również liczyć na usługi lokalnych przewoźników. Bardzo istotne jest ubezpieczenie podróżne, które tutaj wliczone będzie w cenę. Śpimy na łodzi nurkowej, która pomieści aż dwadzieścia cztery osoby. W każdej kabinie mieszczą się dwie osoby. W niektórych kajutach znajduje się małżeńskie łoże. To jak ma przebiegać program będzie tak naprawdę zależne od tego, jakie będą warunki pogodowe. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo i o to trzeba zadbać, jeśli jesteśmy pod wodą. Całość wyprawy jest bardzo dobrze opisana na stronie http://www.bestdivers.pl/wyprawy/safari-nurkowe-na-rekiny-i-delfiny-daedalus-i-brothers/. Warto zaznajomić się z wyprawami, które już się odbyły i zapisać się na tą, która będzie niedługo. Na pewno to będzie przygoda życia dla wielu z nas, dlatego warto się na takie rozwiązanie zdecydować i to już teraz.

Previous article

Zamykanie spółki Limited

Next article

Domek z bali VIP